10 DERSTE / 10 HAFTADA 

Hızlı - Kolay
İNGİLİZCE Öğrenim Seti


“İngilizce öğrenmek ve İngilizcemi geliştirmek istiyo­rum, ancak zamanım yetersiz,” diyen ve “Çok kap­samlı bir öğrenim seti alıp da, tümünü çalışamaz­sam, gereksiz masraf yapmış olur mu­yum?” diye düşü­nen okuyucular için ha­zırlanan bu Hız­landırılmış ve Pratik Öğrenim Seti, İngilizcedeki tüm temel ve önemli dilbilgisi konu­larını eksiksiz bi­çimde sunuyor.

Günde en fazla 30 dakikalık bir çalışmayla, her derse bir hafta zaman ayırarak, en çok 10 haftada,
he­deflenen bilginin tümünü öğretecek biçimde tasarla­nan ki­taba, derslerde geçen tüm konuşma­ları ve okuma parçalarını içeren SES KAYITLARIeş­lik etmekte­dir. İngiliz ve Türk dil uzmanları tarafından gerçekleştiri­len ses kayıtlarını www.borayayincilik.com sitesinden dinleyebilir ya da indirebilirsi­niz:

Olabilecek en kısa sürede, mümkün olan en ve­rimli ve en kapsamlı öğrenimi sağlamayı amaçla­yan set, okuyucuyu,
başlangıçtan orta düzeyin ileri­sine hızla ve kolayca getirmekte ve bazı konu­larda ileri düzeyde açıklamaları da içermektedir. Kitabınızın bu genişletilmiş basımında, fazladan bazı okuma parçalarının yanı sıra, Türkçe karşılıkları ve söylenişleri ile birlikte, her durum için gerekebilecek 1000’in üzerinde örnek İngilizce tümce, deyim ve sözcük içeren bir KONUŞMA KILAVUZU eklenmiştir.

Yazar: B. Orhan Doğan

Yayınevi:Bora Yayıncılık

Yayın Tarihi: Ekim 2018

Baskı: 8. basım (İlk basım tarihi: 2009)

Dil: İngilizce, Türkçe

Sayfa Sayısı: 256

Boyut: 11 x 16,5

Kâğıt Türü: 1. Hamur, 80 gr.

Cilt: Karton Kapak, Amerikan Cilt


ISBN: 9789944035293


Perakende Satış Fiyatı: 17,59 TL

Let's Speak English