Let's Speak English


Yazar: B. Orhan Doğan

Yayınevi:Bora Yayıncılık

Yayın Tarihi: Temmuz 2020

Baskı: E-KİTAP

Dil: Türkçe - İngilizce

Sayfa Sayısı: 205

ISBN: 9786056809989


Perakende Satış Fiyatı: 35,90 TL

İNGİLİZCE ÖĞRENİM KURSU, DİLBİLGİSİ ve KO­NUŞMA KILAVUZU gibi, İngilizce öğrenimindeki en temel kaynakları, bir SÖZLÜK eki ile birlikte sunan bu kitap, İngilizceyi çok kısa bir sürede, başlangıçtan orta düzeye kadar öğrenebilmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Amaçlanan bu süre, çalışma hızınıza ve veriminize göre, bir hafta ile bir ay arasında değişebilir. Başarılı bir çalışma ile ulaşabileceğiniz düzey ise, yazılı ve sözlü iletişim kurabilmek için gerekli olan tüm temel İngilizce bilgisini edinmeniz olacaktır.

ÖĞRENİM KURSU bölümü, aşamalı biçimde ilerle­yen 7 ders ve alıştırmalardan oluşmaktadır. Dersler­deki tüm konuşmaların ve bazı alıştırmaların ses ka­yıtları www.borayayincilik.com sitesine yüklenmiştir.

DİLBİLGİSİ açıklamaları, tüm derslerde ve derslerin ardından gelen EK DİLBİLGİSİ bölümünde verilmiştir.

KONUŞMA KILAVUZU bölümü, her durum için çok sayıda Türkçe - İngilizce örnek tümce, deyim ve söz­cük ile, bun­ların söyleyişlerini içermektedir.

SÖZLÜK ekinde ise, kitapta geçen 1000’den fazla önemli sözcük Türkçe - İngilizce olarak verilmektedir.
                                                                                               
Ses Kayıtlarına Nasıl Ulaşacaksınız?

www.borayayincilik.com sitesindeki “Yeni Başlayanlar için HIZLI İNGİLİZCE ÖĞRENİM KURSU - DİLBİLGİSİ - KONUŞMA KILAVUZU” başlığına ve ardından da “SES KAYIT­LARI” yazısına tıklayarak, derslerdeki tüm konuşmaların ve sesli alıştırmaların kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Ses kayıtlarını, MP3 ya da VAW formatında, çev­rimiçi (online) olarak dinleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Aşamalı İlerleyen 7 Derslik Çok Hızlı Kurs

Temel Dilbilgisi

İnternetten Sunulan Ses Kayıtları

1500 Örnek Tümce, Deyim ve Sözcük

Günlük Konuşmalar

Yeni Başlayanlar için

HIZLI

İNGİLİZCE

ÖĞRENİM KURSU

DİLBİLGİSİ

KONUŞMA KILAVUZU