Let's Speak English


Yazar: B. Orhan Doğan

Yayınevi:  Bora Yayıncılık

Yayın Tarihi: Eylül 2019

Baskı: Yenilenmiş 19. basım
​             (İlk basım tarihi: 2001)

Dil: İngilizce, Türkçe

Sayfa Sayısı: 512

Boyut: 15 x 21,5 cm.

Kâğıt Türü: 1. Hamur, 80 gr.

Cilt: Karton Kapak, Amerikan Cilt


ISBN: 9786056194436


Perakende Satış Fiyatı: 49,90 TL

 Yabancı bir dil öğrenmeyi ya da geliştirmeyi isteyen herkesin en büyük gereksinimi, kuşkusuz, mümkün olan en kısa sürede, dilbilgisi, sözcük, söyleniş ve güncellik açısından gerekli olan en geniş kapsamlı bilgiyi, en kolay, en yalın, en akıcı ve en eğlenceli biçimde edinebileceği bir kaynak bulmaktır.

80 DERSTE / GÜNDE İNGİLİZCE işte bu gereksinimi karşılamak, İngilizceyi gerçekten 80 derste ve 80 günde (toplam 80 saatte, sözlük kullanmadan) öğretebilmek, ya da belirli düzeyde bilenlerin ilerlemesini sağlamak, özellikle dinleme, anlama ve konuşma yeterliklerini geliştirmek amacıyla, İngiliz ve Amerikalı öğretmenlerin de katkılarıyla  hazırlandı.

Kitabınıza eşlik eden MP3 formatındaki 2,5 saatlik ses CD’si, İngilizce söylenişi eksiksiz öğrenmenizi sağlamak amacıyla, İngiliz öğretmenler tarafından dolduruldu. Ayrıca, CD’siz çalışma yapmak isteyenler için, her derste, İngilizce sözcüklerin Türkçe söylenişleri verildi.

Günlük konuşmalardan politikaya, fıkralardan spora, sanattan internete kadar her alanı kapsayan ders konularının olabildiğince güncel ve sürükleyici olmasına özen gösterilerek hazırlanan 80 DERSTE / 80 GÜNDE İNGİLİZCE’nin yenilenmiş olan bu (19’uncu) basımı, yeni okuma parçalarının ve ses kayıtlarının eklenmesiyle genişletilmiştir.


Dilbilgisi, sözcükler, söyleniş (telaffuz) ve alıştırmalar aynı sistem içinde birlikte verildiğinden, sözlük ya da başka herhangi bir dilbilgisi kaynağına başvurmaya gerek duymayacaksınız.

80 DERSTE / 80 GÜNDE  İNGİLİZCE

Yenilenmiş ve Genişletilmiş ÖZEL BASIM

SES CD’si ile birlikte