A'dan Z'ye  TAM KAPSAMLI

İNGİLİZCE ÖĞRENİM SETİ

Yazar: B. Orhan Doğan

Yayınevi:Net Turistik Yayınlar San ve Tic. A.Ş.

Yayın Tarihi: Ekim 2022

Baskı: Güncellenmiş 5. Basım

Dil: İngilizce, Türkçe

Sayfa Sayısı: 518

Boyut: 14,5 x 21

Kâğıt Türü: 1. Hamur, 80 gr.

Cilt: 300 gr. kuşe, Amerikan Cilt


ISBN: 9786058302525


Perakende Satış Fiyatı: 265,00 TL

İNGİLİZCE ÖĞRENİM KURSU, KONUŞMA KILAVUZU ve SÖZLÜK gibi, İngilizce öğreniminde en çok başvurulan üç kaynağı bir araya getirerek TEK KİTAPTA 3 KİTABIN İÇERİĞİNİ BARINDIRAN bu set, yaklaşık 160 dakikalık MP3 ses kaydı ile, İngilizceye kolay bir başlangıç yapmanızı ve çok hızlı ilerleyerek ileri düzeye ulaşmanızı sağlayacak biçimde, Türk, İngiliz ve Amerikalı dil uzmanlarının ortak çalışması ile hazırlanmıştır.

1) ÖĞRENİM KURSU BÖLÜMÜ:
Kendi içinde toplam 3 bölümden ve CD'de verilen ses kayıtlarından oluşmaktadır.

Başlangıçtan İleri Düzeye, Aşamalı İlerleyen 20 DERS:Bu bölüm, İngilizcenin tüm önemli konularını, ayrıntılı ve adım adım ilerleyerek öğretecek şekilde hazırlanmıştır. Tüm İngilizce konuşmalar ve okuma parçaları ses CD'nizde kayıtlıdır.

EK-1: İngilizce - Türkçe olarak verilen Günlük Konuşmalar, İş Görüşmeleri ve Okuma Parçaları, Fıkralar gibi çeşitli konuları kapsamakta, ek sözcükler ve kalıplar öğretmeyi amaçlamaktadır. Tüm İngilizce metinler ses CD'nizde kayıtlıdır.

EK-2: Dersler sırasında ayrıntılı biçimde verilmeyen konulara ilişkin Ek Dilbilgisi Açıklamaları içermektedir.

2) KONUŞMA KILAVUZU BÖLÜMÜ: Yolculuktan alışverişe, sağlıktan arkadaş edinmeye kadar akla gelebilecek her alandan 1000'in üzerinde Türkçe - İngilizce örnek tümce, sözcük ve deyim ile bunların söylenişlerini içermektedir. Bu bölümün tümü Türkçe - İngilizce olarak ses CD'nizde kayıtlıdır.

3) SÖZLÜK BÖLÜMÜ: Türkçe - İngilizce ve İngilizce - Türkçe olarak verilen bu bölüm, toplam 7000 İngilizce sözcük ile bunların söylenişlerini kapsamaktadır.
 
Ses kayıtları, İngiliz ve Türk dil uzmanları tarafından yapılmıştır


İngilizceyi hiç bilmeyenler için olduğu kadar, belirli düzeyde bilenler için de vazgeçilmez bir kaynak oluşturacak bu set, İngilizce öğreniminde, beklentinizin de üzerinde bir hıza ve başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Let's Speak English