Let's Speak English


 

Kolaydan zora toplam 14 ünite
1000 sözcük ve tümce içinde kullanımları
Konuşma örnekleri ve temel dilbilgisi
İnternetten sunulan ses kayıtları
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretim Programı ile uyumlu

Tüm Öğrenciler ve Yeni Başlayanlar için

RESİMLİ

İNGİLİZCE

DİL KİTABI


İngilizceye yeni başlayan ya da daha ileri düzeyde bilgisi olan (2. ve 8. sınıflar arasındaki) tüm ilköğretim öğrencileri için eğlenceli ve öğretici bir kaynak oluşturması amacıyla, M.E.B. Öğretim Programı temel alınarak hazırlanan RESİMLİ İNGİLİZCE DİL KİTABI, İLKÖĞRETİM ders konularında geçen temel sözcükleri ve dilbilgisi kurallarını RESİMLER ve ÖRNEK TÜMCELER eşliğinde sunmaktadır.

 

İngilizceye hızlı ve kolay bir başlangıç yapmayı ya da İngilizce bilgisini kısaca gözden geçirmeyi isteyen her yaştan öğrenci için pratik bir başvuru kaynağı olabilecek bu kitapçık 3 ANA BÖLÜMden oluşmaktadır:

 

BÖLÜM 1: KOLAYDAN ZORA DOĞRU İLERLEYEN toplam 14 ünitede, 500’e yakın temel sözcük, Türkçe karşılıkları, söylenişleri ve tümce içindeki kullanımları ile birlikte verilmektedir.

 

BÖLÜM 2 (Dilbilgisi): İngilizcenin başlangıç aşamasındaki En Temel Dilbilgisi Kurallarını içermektedir.

 

BÖLÜM 3 (Temel Anlatımlar): İngilizce iletişim kurmanızı gerektirecek çeşitli durumlarda yararlanabileceğiniz Günlük Konuşmaları içeren Örnek Tümceler (Türkçe karşılıkları ve söylenişleri ile birlikte) yer almaktadır.

 

Ayrıca, Bölüm 1 ve Bölüm 3’teki İngilizce sözcükler ve tümceler, İngiliz dil uzmanımız tarafından seslendirilmiş ve www.borayayincilik.com adresindeki internet sitemize yüklenmiştir.

Çevrimiçi (Online) olarak ya da bilgisayarınıza / telefonunuza indirerek yararlanabileceğiniz ses kayıtlarını, kitapçığınıza bakarak dinlemeniz ve verilen boşluklarda söylenenleri tekrarlamanız, İngilizce anlama ve konuşma becerinizin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır.

 


Yazar: B. Orhan Doğan

Yayınevi:Bora Yayıncılık

Yayın Tarihi: Eylül 2020

Baskı: E-KİTAP

Dil: Türkçe - İngilizce

Sayfa Sayısı: 128

ISBN: 9786056809934


Perakende Satış Fiyatı: 9,00 TL