Let's Speak English


İngilizce sözcük bilginizi hızla ileri düzeye taşımayı hedefleyen bu benzersiz kursu
28 Mayıs 2023 saat 19:00'a kadar
ÖZEL İNDİRİMLİ KAMPANYA FİYATIYLA  (49,99 TL) SATIN ALMAK İÇİN
Aşağıdaki SATIN AL yazısını tıklayın ve açılan sayfada işleminizi gerçekleştirin:

SATIN AL


Tel: 0532 381 92 36

Bu kursta öğrenecekleriniz:


A1’den C2’ye, tüm seviyelerde en çok kullanılan 7000’den fazla İngilizce kelimeyi, örnek tümceler içinde kullanımları ile tam ve kalıcı olarak öğreneceksiniz.

Hiç İngilizce bilmiyorsanız ya da A1-A2 seviyesindeyseniz, RESİMLİ olarak verdiğimiz A1-A2 sözcüklerini çok iyi öğrenecek ve B1 seviyesine geçebileceksiniz.

B1 ya da daha üst bir seviyedeyseniz, YDS, YÖKDİL, TOEFL vb. yabancı dil sınavları için gerekli olan İngilizce kelime bilginize büyük katkı sağlayacaksınız.

İngilizcede en sık kullanılan 500’den fazla Deyimsel Fiili (Phrasal Verbs) örnek tümceler içinde kullanımları ile tam ve kalıcı olarak öğreneceksiniz.

PREPOSITIONS (ilgeçler / edatlar), PREPOSITIONAL VERBS (edatsal fiiller) ve PHRASAL VERBS (deyimsel fiiller) hakkında geniş kapsamlı bilgi edineceksiniz.

HOMOPHONE (EŞSESLİ) sözcükleri öğrenecek, böylece ‘söylenişleri aynı ama anlamları farklı olan’ sözcükleri birbirileriyle karıştırmayacaksınız.

ÖNEKLER (PREFIXES), SONEKLER (SUFFIXES) ve BİRLEŞTİRME ÖGELERİ (COMBINING FORMS) hakkında geniş kapsamlı bilgi edineceksiniz.

BİNLERCE 'ÇOKTAN SEÇMELİ' TEST SORUSU ile İNTERAKTİF (ETKİLEŞİMLİ) bir çalışma gerçekleştirerek, öğrendiğiniz tüm sözcüklerin kalıcı olmasını sağlayacaksınız.

Çalışma yaparken, dinlediğiniz sözcükleri ya da tümceleri, yüksek sesle tekrarlamanıza yetecek boşluklar aracılığıyla KONUŞMA becerinizi geliştireceksiniz.

Sunulan çok sayıda okuma ve dinleme parçası sayesinde, daha çok sözcüğü daha kalıcı olarak öğreneceksiniz.

Öğrendiğiniz sözcüklerin de katkısıyla, READING, LISTENING, COMPREHENSION, VOCABULARY, SPEAKING ve TRANSLATION yeterliğinizde büyük ilerleme sağlayacaksınız.